İletişim

Bizimle İletişime Geç

Hakkımızda

Fiziksel Rehabilitasyonda Güvenilir Adres Emine Hilal Dilek Kimdir?

Merhabalar ben fizyoterapist Emine Hilal Dilek . 1996 yolu Konya doğumluyum . 2014 yılında Dolapoğlu Anadolu Lisesinden mezun oldum . 2019 yılında ise Necmettin Erbakan üniversitesi Fizyoterapi ve rehabilitasyon bölümünü bitirdim . Bazı kurumlarda ve özel hastanelerde manuel terapi alanında çalıştım . Kendimi geliştirmek için bir çok eğitim ve seminere katıldım hala da katılmaya devam etmekteyim . Şuan kendi açtığım klinikte çalışmaktayım. Kliniğimizde;
Kas iskelet sistemi ağrıları Fibromiyalji Bel -boyun fıtığı Tuzak nörapatiler Diz kalça ayak bileği problemleri Çene problemleri diş sıkma
Gerilim tipi baş ağrısı Donuk omuz vb gibi Rahatsızlıklara yönelik hizmet vermekteyiz

Konya Fizyoterapi ve Danışmanlık Merkezi

0 +
Tedavi Hizmeti
0 +
Bireysel Danışmanlık
0 +
Yıllık Deneyim
Manuel Terapi
Nörolojik Rehabilitasyon
Klinik Plates
Hizmetlerimiz

Konya Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Merkezi

Physical Doctor consulting with patient about Back problems Physical therapy concept

Manuel Terapi

Manuel terapi, elle yapılan bir tedavi çeşididir

Physician is doing physical therapy for patients in the hospital's physical room.

Ortopedik Rehabilitasyon

Fiziksel yaralanma veya ameliyat sonrası tedavi sürecidir

Nörolojik Rehabilitasyon

Nörolojik rehabilitasyon, periferik ve merkezi sinir sisteminin hasarlandığı durumlarda meydana gelen hasarın olumsuz etkilerini minimuma indirerek maksimum fonksiyonellik kazandırmayı, yaşam kalitesini arttırmayı hedefleyen rehabilitasyon şekildir . Enfeksiyonlar, yapısal deformasyonlar, dolaşım problemi, sinir hasarları, travma sonucu ortaya çıkan nörolojik hastalıklarda nörolojik rehabilitasyon mutlaka yapılmalıdır. Bu hastalıklar Parkinson, MS, Serebral palsi, beyin iltihabı, hareket bozukluğu, polinöropati(sinirlerin işlevlerinin kaybetmesi), kas distrofisi, parapleji(omurilik yaralanması), terapleji, hemipleji(inme), nöromuskuler hastalıklar(kas hastalıkları)… dır.

A Pilates class prepared with Pilates mats and rings

Klinik Plates

Klinik pilates, kas iskelet sistemi rahatsızlıklarını önlemek ve tedavi etmek amacıyla kişiye özel uygulanan egzersizler bütünüdür. Pilatesin temel felsefesi doğrultusunda hareket ederek kişinin rahatsızlıklarına yönelik değiştirilen terapatik egzersiz metodlarından oluşur. Pilateste bildiğimiz üzere sıkılaşma ve genel sağlık hedeflenir. Klinik pilateste ise kişinin rahatsızlığına göre fizyoterapist eşliğinde hedefe yönelik program oluşturulur. Klinik pilateste amaç sadece kas güçlendirmeye yönelik değildir. Ayrıca hastaların yaşam kalitesini artırarak günlük yaşam aktivitelerinin daha kolay yapılmasını sağlar.

The physiotherapist doing rehabilitation exercises with the patient

Kişiye Özel Egzersiz

Fizyoterapi Merkezi olarak, sizin için en önemli olanı biliyoruz: sağlığınız. Kişiye özel yaklaşımımızla, her bireyin ihtiyaçlarına uygun egzersiz programları sunuyoruz.

Mesaj gönder
Whatsapp destek hattı
Fzt. Emine Hilal Dilek
Merhaba yardımcı olabilir miyim?